Hakkımızda

Bir ANT Ajans kuruluşu olan Karamandan.com haber sitemizde bizi her gün ziyaret eden binlerce okura haber haricinde bir deneyim sunmak istedik.

Bu kapsamda bazı projeler geliştirdik ve ilkini sizlere sunuyoruz; bilgi yarışması...

Yarışmamızda sadece Karaman konusu işleniyor. Giderek zorlaşan 10 etapta sizlere Karaman ile ilgili sorular yönelteceğiz. Yarışmamızda Karamandan.com okurlarının başarılı olacağından şüphemiz yok. Çünkü sitemizde sadece asayiş ya da gündem haberleri ile yetinmeyip neredeyse her gün, kültürel, tarihi özel haberlere de yer veriyoruz. Şehrimize ve hemşehrilerimize kaliteli işler sunmak için gösterdiğimiz çabalarımız devam edecek.

Yarışmaya sponsor olun

Hem öğreneceğimiz hem de eğleneceğimiz yarışmamızda dereceye giren yarışmacılara ödüller vereceğiz. Bu ödüllere sponsor olarak ilk üçe girenlere nakit para ya da ticaretini yaptığınız ürün ve hizmetlerden hediye edebilirsiniz. Biz de sizlerin reklamını ücretsiz bir şekilde yarışma sayfamızdan yapalım.

Nasıl ulaşırım?

Yarışmamıza www.efsanesehir.net sitemizden ya da Karamandan.com sitemziden menüdeki "Bilgi Yarışması" linkine tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Bize haber@karamandan.com e-posta yoluyla yada 0850 302 20 82 numaralı danışma hattımızdan ulaşabilirsiniz. Whatsapp Business hattımız; 0 338 212 95 95  

İlginize teşekkür ederiz.

HAYDİ YARIŞALIM